שמאות מס רכוש וקרן הפיצויים

חברתנו נבחרה לספק שרותי שמאות בשליחות מדינת ישראל (מס רכוש וקרן הפיצויים),  במקרים של נזקי טרור ומלחמה בהערכת רכושם של אזרחים שרכושם ניזוק עקב פגיעות טילים, נזקי הדף , נזקי טרור ואחרים.

הטיפול במסגרת חוק מס רכוש וקרן הפיצויים , דורש התמחות ספציפית, מקצועית  ורגישה. החברה שלנו מתמחה בטיפול והערכת נזקים שנגרמים לרכוש האזרחים , הן לנכסי הנדל"ן, הרכוש והנזקים התוצאתיים , תוך ליווי צמוד של המבוטח/בעל הרכוש, לאורך כל הדרך עד לקבלת הפיצוי ההולם והנכון.

החברה שלנו מתכללת עבור הלקוח  את כלל השירותים המקצועיים והנחוצים, תחת קורת גג אחת, כולל שימוש במומחים ככל ונדרש, כגון: מהנדסים, רואה חשבון, יועצים חיצוניים וכיו"ב.

חוק מס רכוש וקרן פיצויים, תשכ"א- 1961 אושר בכנסת הרביעית ב-28 במרץ 1961, וכרך יחדיו שני ענייני רכוש : הטלת מס רכוש ומתן פיצוי על נזקי מלחמה לרכוש ונזקי בצורת.

על פי החוק, ישולמו פיצויים בגין נזקים לרכוש אזרחים ונזקים תוצאתיים \ משלושה מקרים :

נזק מלחמה \ טרור : נזק פיזי למבנה או רכוש שנגרם עקב פעולות מלחמה על ידי הצבאות הסדירים של האויב או עקב פעולות איבה אחרות נגד ישראל או עקב פעולות הגנה או תקיפה על ידי צה"ל.

נזק עקיף: הפסד רווחים או אבדן תוצאתי. הפסד או פגיעה ברווח כתוצאה מנזקי מלחמה או מחמת אי אפשרות להשתמש שימוש ראוי בנכסים עקב פעולות מלחמה על ידי הצבאות הסדירים של האויב או עקב פעולות איבה אחרות נגד ישראל או עקב פעולות הגנה או תקיפה על ידי צה"ל.

נזק בצורת: פגיעה ביבולים , צמחים שנפגעו  מחמת כמות משקעים בלתי מספקת או שלא בעתם.

Call Now Button